Rekrutacja RODO

Bądź solidarnym absolwentem!

Czy wiesz ilu zdolnych uczniów Twojej dawnej szkoły potrzebuje wsparcia?

Bądź solidarnym absolwentem!

Wejdź na www.solidarni.org.pl i wpłać na stypendia!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nowym programem stypendialnym Solidarni, w którym nasza szkoła bierze czynny udział! Program prowadzi Fundacja Świętego Mikołaja (www.mikolaj.org.pl).

Celem programu jest zbiórka pieniędzy na stypendia dla zdolnych uczniów, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i umiejętności. Państwo wpłacając na stypendia w naszej szkole, dają niezwykle ważną szansę obecnym uczniom - na dalszą edukację i spełnienie marzeń!

Oś programu stanowi portal stypendialny www.solidarni.org.pl. Jest on pośrednikiem pomiędzy absolwentami i szkołami. Nasza szkoła ma już swój profil, znajdują się tam informacje dotyczące naszej szkoły, a także kwota, którą udało nam się dotychczas zebrać.

Program wspiera też wiele sławnych osób - aktorów, dziennikarzy, piosenkarzy ...

To projekt, który może naprawdę dużo zmienić ...! Nie trzeba od razu przekazywać dużych kwot. By ufundować stypendium wystarczą niewielkie, ale regularne wpłaty kilku osób.

Zapraszamy!!
Bądź solidarnym absolwentem wejdź
www.solidarni.org.pl

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj