Rekrutacja RODO

Kasia Skoczek laureatką konkursu poetyckiego

 Kasia Skoczek na konkursie poetyckim1 Kasia Skoczek na konkursie poetyckim2 Kasia Skoczek na konkursie poetyckim3 Kasia Skoczek na konkursie poetyckim4


16.04.2007r. w I Liceum Ogólnokształcącym im Ruy Barbosy w Warszawie odbyło się uroczyste spotkanie laureatów II Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego połączone z oficjalnym podaniem wyników konkursu oraz wręczeniem nagród. Miło nam poinformować, że w gronie laureatów tegorocznej edycji konkursu, którzy przybyli do Warszawy, znalazła się również nasza koleżanka, aktualna redaktorka naczelna szkolnej gazety internetowej, Kasia Skoczek, która otrzymała od jurorów wyróznienie specjalne za wrażliwość w operowaniu słowem poetyckim. Utwory wszystkich laureatów opublikowano w wydanej z tej okazji antologii poezji konkursowej, a Wy możecie zapoznać się z dorobkiem poetyckim naszej laureatki zagladając na strony SGI Lesser, gdzie znajdziecie również utwory zgłoszone przez Kasię na ww. konkurs.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj