Rekrutacja RODO

Zabawa w demokrację

Realizując pomysł p. Luizy Gustaw, w dniu 17.04.2007r. rozpoczęliśmy projekt, którego celem jest dokonanie wyboru najbardziej barwnej postaci wśród wszystkich pierwszoklasistów naszej szkoły. Realizacji pomysłu podjęły się dwie losowo wybrane klasy pierwsze (1d i 1i), które zamierzają przeprowadzić wybory z wykorzystaniem demokratycznych standardów.

Ewelina Latra

Ewelina Latra

W obu klasach wyłoniono już partie wyborcze, których zadaniem będzie poprowadzenie swojego kandydata do zwycięstwa w wyborach. Zgodnie z ustalonym przez obie partie harmonogramem wyborów, przez najbliższe 4 tygodnie prowadzona będzie akcja wyborcza. Każda z partii dokonała już wyboru swojego szefa sztabu wyborczego, rzecznika prasowego i sekretarza, którzy będą odpowiedzialni za przygotowanie i poprowadzenie kampanii wyborczej. Obie partie przybrały już nazwy (Parasol i Sprawiedliwość - partia klasy 1i, Liga Polskich Bab - partia klasy 1d) oraz dokonały wyboru (spośród swoich członków) kandydatów, którzy wezmą udział w wyborach. Kandydatem zgłoszonym do wyborów przez klasę 1d została Ewelina Latra, natomiast klasę 1i będzie reprezentował Marcin Przybyś.

Marcin Przybyś

Marcin Przybyś

Kampania wyborcza zakończy się pod koniec maja i wówczas przeprowadzone zostaną wybory, w których wezmą udział wszyscy uczniowie klas pierwszych. Bieżące informacje związane z prowadzoną akcją wyborczą będziecie mogli znaleźć na tablicach informacyjnych umieszczonych na parterze naprzeciwko pokoju nauczycielskiego. Mamy nadzieję, że z wielkim zainteresowaniem będziecie śledzić dalszy rozwój naszej zabawy, a my postaramy się na bieżąco informować was o wszystkich istotnych sprawach. Patronat nad całym projektem objął dyrektor naszej szkoły, który dla zwycięskiej partii zobowiązał się ufundować nagrodę niespodziankę, a zwycięzcę wyróżnić pamiątkowym pucharem i tytułem najbarwniejszej postaci szkoły 2007r.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj