Rekrutacja RODO

Obóz językowy w GERSHEIM

Zapraszam i zachęcam uczniów naszej szkoły i uczniów szkół tarnobrzeskich do udziału w obozie językowym w Gersheim (Niemcy, Kraj Saary) – małej, ale malowniczej i ekologicznej miejscowości położonej na byłej granicy niemiecko-francuskiej.

Do dyspozycji są 2 terminy: 12-26 lipca lub 26 lipca-9 sierpnia 2009r.
Szczegółowy opis pobytu i karta zgłoszenia – w załączeniu. Oprócz codziennej nauki języka niemieckiego w podziale na grupy wg poziomu zaawansowania (w godzinach 9.00-12.00), popołudnia spędzicie wraz z grupą młodzieży niemieckiej na wycieczkach (m.in.Trewir, Saarbrücken, Strassburg i Paryż), grach, zabawach terenowych itp. Młodzież niemiecka uczestniczy w tym samym obozie, więc macie okazję uczyć się języka niemieckiego także w bezpośrednim kontakcie z młodymi Muttersprachlerami.

Zainteresowanych uczniów proszę o zgłoszenie się do mnie (udzielę Wam wszelkich informacji i odpowiem na Wasze pytania), następnie wypełnienie karty zgłoszeni i wysłanie jej na podany adres. Po zgłoszeniu się na kurs otrzymacie od organizatorów szczegółowy program.

Anna Kiszczak

Z a p r a s z a m !

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj