Rekrutacja RODO

Oferta edukacyjna dla uczniów i nauczycieli

Szanowni Państwo

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu portal www.mojamatura.pl, gdzie znajdziecie Państwo mnóstwo materiałów, które wzbogacą Państwa lekcje i Państwa staranie w efektywnym przygotowaniu młodzieży do egzaminu maturalnego z Historii i Wiedzy o społeczeństwie. Portal jest własnością Instytutu Edukacyjnego „Akademos” z siedzibą w Częstochowie.

Portal www.mojamatura.pl jest najszybciej rozwijającym się portalem tzw. e - learningu w polskim Internecie. Rozwija umiejętności oraz formę ich sprawdzenia przez gigantyczną bazę pytań (około 100 000). Obejmuje swym zasięgiem materiał całej podstawy programowej oraz umiejętności potrzebne do matury rozszerzonej z materiału Historii i Wiedzy o Społeczeństwie.

Oczywiście mając uprawnienia zapraszamy do umieszczania na naszym portalu Państwa prac testowych i ćwiczeń. Na życzenie wydajemy dokumenty potwierdzające współpracę, które są niezbędne do awansu zawodowego (obowiązek publikacji).

Zapraszamy Państwa, wraz z uczniami, do korzystania z zasobów wiedzy znajdujących się na naszym portalu.

Już niedługo zaprosimy Państwa do wielkiego ogólnopolskiego „Maratonu testów z Historii On - line”.

Z wyrazami szacunku
Tomasz Jaskóła

Instytut Edukacyjny „Akademos”
Właściciel: Tomasz Jaskóła
Ul. Nowosądecka 11
42-207 Częstochowa
NIP 573-220-9512
Regon: 151577461
tomasz@jaskola.pl
tomjaskola@poczta.onet.pl


Szanowni państwo

Mój serwis http://matura.webd.pl. udostępni nieodpłatnie nauczycielom matematyki Waszej szkoły tematy 680 zadań, które można wykorzystać w przygotowaniu uczniów do matury. Około 380 tematów można pobrać ze strony internetowej; pozostałe (tematy sprawdzianów) - po uprzednim kontakcie z administratorem. Tematy zadań przygotowano w postaci plików w formacie pdf.

Część materiałów umieszczonych w moim serwisie, to porady z różnych dziedzin matematyki. Zapraszam do współpracy - przyjmuję zapytania dotyczące matury z matematyki. Ciekawe problemy zostaną opracowane w postaci porad i w takiej sytuacji pytający uzyska pomoc dydaktyczną.

Materiały, o których wspomniałem można używać w przygotowaniu uczniów do matury i tu opiszę na czym polega główna zaleta mojej propozycji: uczniowie otrzymają je bezpłatnie! Nie muszą kupować tylu zbiorów zadań, ilu jest uczniów w klasie. Wystarczy, że tematy zadań zostaną umieszczone w pamięci komputerów szkolnej pracowni informatycznej, nagrane na dyskietkę, umieszczone na stronie internetowej szkoły (wymagam tylko podania źródła, czyli linku do mojego serwisu).

Pytania o szczegóły proszę kierować na adres: admin@matura.webd.pl - proszę o wpisanie w temacie wiadomości słowa nauczyciel (dla odpowiedniego filtrowania poczty).

Z wyrazami szacunku
Tadeusz Socha

Tadeusz Socha
autor i administrator serwisu internetowego "Matura z matematyki"
admin@matura.webd.pl

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj