Rekrutacja RODO

Kolejne akcje charytatywne szkolnego koła PCK

Kolejne akcje charytatywne szkolnego koła PCK

Członkowie szkolnego koła PCK pragną poinformować wszystkich uczniów "Kopernika" o planowanych na najbliższe dni akcjach charytatywnych, które zamierzają przeprowdzić na terenie naszej szkoły.

28.- 30.11.2006r zbiórka pieniędzy

W tych dniach członkowie szkolnego koła PCK będą zbierali na terenie naszej szkoły pieniądze na leczenie Dominka chorego na nowotwór kości. Dominik, dla którego będziemy zbierać pieniądze jest naszym rówieśnikiem i pochodzi z Gorzyc. Rok temu przeszedł poważną operację nogi, w trakcie której wstawiono mu endoprotezę. Operacja powiodła się, ale od tego czasu poddawany jest chemioterapii i kosztownym zabiegom rehabilitacyjnym. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy jego życie zostanie uratowane. Nie bądźmy obejętni - razem możemu mu pomóc!

30.11.2006r. - Andrzejki.

W ten dzień, na wszystkich przerwach (na pierwszym piętrze starego budynku szkoły), zorganizowany zostanie salon wróżb andrzejkowych. Wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać odpłatnie z usług naszych wróżek. Celem tej akcji jest zebranie pieniędzy na paczki mikołajkowe dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Mokrzyszowie. Koszt wróżb, jak podaja organizatorzy, będzie się wahał od 0,50 do 2 zł.

Szkolne koło PCK

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj