Rekrutacja RODO

Rusza Kuźnia Dziennikarska

Jak pisać, by czytelnicy nie mogli oderwać wzroku od tekstu? Odpowiedź znajdziesz podczas bezpłatnych warsztatów dziennikarskich, które rozpoczną się 28 listopada w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Zajęcia będą prowadzili m.in. dziennikarze Polskiej Agencji Prasowej.

Kuźnia Dziennikarska to projekt, którego celem jest stworzenie młodym ludziom szansy na zdobycie umiejętności niezbędnych w zawodzie dziennikarza. Warsztaty będą się odbywały podczas jednego weekendu w miesiącu - od listopada do czerwca. Zostały one zaplanowane, jako połączenie multimedialnych wykładów z ćwiczeniami praktycznymi w oparciu o nowoczesne metody dydaktyczne.

Uczestnicy warsztatów będę mieli okazję spotykać się z dziennikarzami z największych redakcji oraz z osobami związanymi z mediami. Podczas zajęć poznają różne formy i gatunki tekstu, elementy jego kompozycji, a także język wypowiedzi dziennikarskiej. Ponadto dowiedzą się, w jaki sposób gromadzić i selekcjonować informacje, jak przeprowadzać relacje z imprez społecznych, kulturalnych i sportowych. Szeroko omawiane będę trendy obecne we współczesnych mediach. Teksty, które powstaną podczas warsztatów, będą publikowane.

Zapisy do 26 listopada, ilość miejsc ograniczona! Chętnych prosimy o przesłanie danych wraz z numerem kontaktowym na adres: warsztaty@twojregion24.pl

Zapisz się już dziś - my wykujemy Twój talent!

Na warsztaty zapraszają: portal www.twojregion24.pl i Prezydent Miasta Tarnobrzega Jan Dziubiński. Współpraca: Radio Leliwa, Biuro Promocji i Reklamy - Efekt.


Źródło:

TR24
16.11.2009
www.twojregion24.pl

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj