Rekrutacja RODO

Zorganizuj z nami WOŚPową 18-nastkę!

Intensywnie trwają przygotowania do naszej imprezowej osiemnastki, ale żaden Finał nie obędzie się bez Was, czyli najważniejszego ogniwa - wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przypomnijmy; w styczniu 2009 po raz kolejny z rzędu ustanowiliśmy rekord zebranych pieniędzy - tym razem, po raz pierwszy w historii tarnobrzeskich Finałów przekroczyliśmy granicę już nie 50-ciu, nie 60-ciu, a 70-ciu tysięcy złotych!

Dumni z sukcesu ogłaszamy nabór na kolejny, 18ty już Finał WOŚP. Jeśli chcesz zostać wolontariuszem 18-go Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wpadnij (wraz ze swoją ankietą!) 21 listopada w godzinach 11-12 do siedziby naszego sztabu w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika przy ulicy Jachowicza 13.

Ankiety WOLONTARIUSZA można skserować w PUNKCIE KSERO NA HALI TARGOWEJ lub pobrać ze strony tarnobrzeskiego sztabu: www.wosp.vel.pl.

10 stycznia 2010 gramy po raz drugi dla onkologii dziecięcej!

Więcej informacji o samym finale znajdziecie tu:
www.wosp.org.pl/final/o_xviii_finale_wosp.

Siema!
Sztab WOŚP w Tarnobrzegu

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj