Rekrutacja RODO

Wakacyjny kurs języka niemieckiego w Gersheim

Polsko - Niemieckie Stowarzyszenie do spraw Wymiany Młodzieży (Deutsch - Polnisches Jugendwerk) oraz Podkarpacki Urząd Marszałkowski organizują w okresie wakacji, w dniach 27.07. - 09.08.2008r. (dwa tygodnie), kurs języka niemieckiego dla początkujących i zaawansowanych. W kursie tym mogą wziąć udział uczniowie obecnych klas pierwszych i drugich. Kurs ten, połączony naturalnie z wypoczynkiem, odbędzie się w Niemczech, w miejscowości Gersheim (Saarland). Całkowity koszt kursu, w tym: przejazd na trasie Rzeszów - Gersheim - Rzeszów, zakwaterowanie, wyżywienie, opłata kursowa, wycieczki, program kulturalny i inne, wynosi 1590 zł.

Wiadomość z ostatniej chwili!

Dziś otrzymaliśmy informację od organizatora kursu w Gersheim (Niemcy), że dysponuje jeszcze kilkoma wolnymi miejscami. Poproszono nas również o poinformowanie o tym fakcie uczniów pozostałych tarnobrzeskich szkół, co za pośrednictwem naszej strony czynimy. Jeżeli uczysz się w jednej z tarnobrzeskich szkół ponadgimnazjalnych i jesteś zainteresowany wyjazdem na taki kurs, to przeczytaj dokładne informacje, które znajdziesz pod tym tekstem, następnie wydrukuj sobie i wypełnij formularz zgłoszenia i prześlij go pod adres:

Biuro Konsula Honorowego
ul. Podwisłocze 22a
35-309 Rzeszów

lub mailem na adres: konsul@asklepios.pl

Informacja o kursie - plik PDF 56 kB

Program kursu - plik PDF 100 kB

Karta zgłoszenia - plik PDF 84 kB

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj