Rekrutacja RODO

Wolontariat

Koleżanki i Koledzy

W imieniu Zarządu Fundacji "Ciepło i Serce" założonej przez Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S. z o.o i Parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu, zwracam się z prośbą o wzięcie udziału w akcji rozdawania ulotek "przekaż 1% podatku na rzecz Fundacji" w dniu 03-01-2010 r. Akcja rozdawania ulotek odbywać się będzie pod Kościołami w osiedlach: Serbinów, Przywiśle, Dzików, Siarkowiec i OO. Dominikanów po mszach od godz. 8.00 do 14.00.

Akcja ma charakter dobrowolny w ramach wolontariatu, Fundacja wspiera bowiem finansowo Hospicjum pw. św. o. Pio oraz noclegownię dla osób bezdomnych w Tarnobrzegu prowadząc swoją działalność charytatywnie.

W ubiegłym roku Wasze Koleżanki i Koledzy uczestniczyli w podobnej akcji, za co jeszcze raz gorąco im dziękujemy. Akcja ta przyniosła efekt w postaci wpłat na konto Fundacji kwot 1% z deklaracji podatkowych. Pieniądze uzyskane w ten sposób będą wydane na pomoc pensjonariuszom Hospicjum i innym potrzebującym pomocy mieszkańcom naszego miasta.

Podobnie jak w ubiegłym roku osobą, która organizuje zespoły wolontariuszy będzie koleżanka Agnieszka Woźniak z klasy IIa. Akces do zespołów wolontariuszy można zgłaszać do niej osobiście lub na adres ag_wozniak@interia.pl.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tej akcji.

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok niech będą dla Was natchnieniem do rozwijania osobowości w poszanowaniu drugiego człowieka. Niech modlitwy tych, którym niesiecie pomoc, będą dla Was autentycznym wsparciem w trudach dnia codziennego.

W imieniu Zarządu Fundacji
Stanisław Gurdak - Prezes Zarządu

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj