Rekrutacja RODO

Scena muzyczna - Zespoły

Victim of Solitude

"Victim of Solitude" jest nowo powstałym, młodzieżowym zespołem z Tarnobrzega. Utwory, które gramy, mieszczą się w szeroko rozumianym zakresie muzyki rockowej: rock, rock'n'roll, rock progresywny, heavy metal. Zespół założony został przez Krzysztofa Gwoździowskiego (gitara) i Grzegorza Trelskiego (gitara, śpiew), którzy następnie zaprosili do wspólpracy Wiktora Zawieruchę (perkusja, śpiew) oraz Krzysztofa Sobkowicza (gitara basowa). Inicjatywa powołania zespołu pojawiła się w październiku 2012, a pierwszym celem było przygotowanie repertuaru na marcowy Szkolny Przegląd Talentów. Na początek przygotowaliśmy własny utwór pt. "System". Wspomniany przegląd talentów był naszym pierwszym wyzwaniem i jak się okazało owocnym, co można było wywnioskować po aplauzie widowni. Aktualnie Victim of Solitude jest w trakcie pracy nad przygotowaniem pierwszego albumu, na którym znajdą się nasze autorskie utwory poruszające problem pozycji człowieka w skorumpowanym i zdominowanym przez system świecie. Kluczowym utworem tego albumu będzie właśnie ten, który zaprezentowaliśmy podczas przeglądu talentów. Obecny skład zespołu to 4 muzyków z niewyczerpywalnym źródłem pomysłów, piszących co rusz nowe utwory oraz Adriana Koczoń, pełniąca funkcję naszego menedżera.

System

SystemSpadłem

PullOver

Zespół „PullOver!” to młody tarnobrzeski skład grający szeroko pojętą muzykę rockową. Założycielami zespołu są Tomasz Piskór (gitara prowadząca) i Bartosz Leśniewski (gitara basowa). Następnie do zespołu dołączyło trzech kolejnych muzyków: Daniel Bach (gitarzysta), Paweł Michalczuk (klawiszowiec) i Krzysztof Bernaś (perkusista). Do pełni szczęścia brakowało już tylko wokalisty. Został nim Darek Pietranis - człowiek ze sporym doświadczeniem muzycznym, który wniósł do zespołu potężną ilość energii i pomysłów. Kilka kolejnych prób i dopracowywanie materiału zaowocowało występem podczas XXI Finału WOŚP oraz koncertu charytatywnego zorganizowanego w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Efektem tego ostatniego koncertu było zaproszenie do współpracy kolejnego wokalisty - Kacpra Bajorskiego, z którym - bez żadnych prób - zespół wykonał piosenkę „Knocking on heaven's door”. Po tym wspólnym numerze nie mieliśmy już żadnych wątpliwości i Kacper zasilił nasze szeregi. Repertuar zespołu PullOver to covery znanych przebojów rockowych zarówno polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej we własnych aranżacjach oraz własne kompozycje. Zespół tworzy obecnie 7 młodych, energicznych muzyków, dla których muzyka to przede wszystkim pasja.

Wiosna Ten o tobie film Zawsze tam gdzie ty Sweet Home Alabama Jak malowany ptak Awaria obrazu Za mgłą Trujące rośliny

Incertus

Nasz zespół tworzy trzech uzdolnionych muzyków z okolic Tarnobrzega. Początki grupy sięgają prób zespołu CANTO, z którym próbowaliśmy się wypromować na komercyjnym rynku muzycznym, ale odkryliśmy, że nie jest to do końca to, z czym chcemy występować. Pewnego dnia po próbie po prostu wzięliśmy gitary i zaczęliśmy grać. Wtedy oto powstał nasz pierwszy cover znanej wszystkim piosenki „Zegarmistrz Światła” Tadeusza Woźniaka. Po udanym nagraniu postanowiliśmy ponownie złączyć swoje siły, uderzyć w nieco spokojniejsze style i pokazać się w innym obliczu. Występujemy na scenie już od jakiegoś czasu. Mieszkańcy Tarnobrzega mogli nas już zobaczyć i usłyszeć na wielu imprezach, choćby takich jak miejski finał WOŚP, Miasto Aniołów, koncertach charytatywnych, Szkolnym Przeglądzie Talentów – na którym zdobyliśmy nagrodę Grand Prix oraz na wielu koncertach organizowanych w naszym „Koperniku”. W istnienie zespołu wkładają swój cały głos, czas i serce Sylwester Pałka (vocal, gitara), Marcin Godek (gitara) i Maciej Godek (gitara, perkusja). Obecnie pracujemy nad materiałem, który w niedługim czasie powinien ujrzeć światło dzienne.

Jadę do ciebie Zanim pójdę

Do RajuZegarmistrz światłaMajkaZakochani staruszkowie
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj