Rekrutacja RODO

Olimpiady 2020 / 2021

Zestawienie uczestników olimpiad przedmiotowych
w roku szkolnym 2020 / 2021

imię i nazwisko klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
7. Ogólnopolska Olimpiada Praktyczna „Zwolnieni z Teorii”
1. Dominika Kudela 2n mgr Małgorzata Bator-Kumór x
2. Małgorzata Pieczonka 2n mgr Małgorzata Bator-Kumór x
3. Nikola Kaszluga 2n mgr Małgorzata Bator-Kumór x
4. Aleksandra Konat 2n mgr Małgorzata Bator-Kumór x
5. Gabriela Siepetowska 2j mgr Małgorzata Bator-Kumór x
6. Wiktoria Zbyrad 2c mgr Małgorzata Bator-Kumór x
47. Ogólnopolska Olimpiada Historyczna
1. Michał Teter 3g mgr Wiesława Krawczyńska - Rybacka x
2. Maciej Pawlica 2a mgr Adam Sadecki x
3. Oliwia Laskowska 2g mgr Adam Sadecki x
4. Damian Szwagierczak 2g mgr Adam Sadecki x
5. Małgorzata Pieczonka 2n mgr Adam Sadecki x
45. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego
1. Bartłomiej Kamuda 3c mgr Renata Brzozowska x
Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych
1. Magdalena Włodyka 2a mgr Małgorzata Bator-Kumór x
2. Karolina Durda 2c mgr Małgorzata Bator-Kumór x
3. Natalia Kalita 2d mgr Małgorzata Bator-Kumór x
14. Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki
1. Aleksandra Makara 3a mgr Mieczysław Knutelski x
2. Marcin Starzak 3a mgr Mieczysław Knutelski x
3. Mateusz Lipiec 3b mgr Wioletta Łygas x
4. Dominik Moskal 3b mgr Wioletta Łygas x
II Международная онлайн-олимпиада по русскому языку
1. Dominika Mazur 3b mgr Marzena Kuzara x x x

Zestawienie uczestników konkursów
w roku szkolnym 2020 / 2021

imię i nazwisko klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
XXIV Międzynarodowy Festiwal Piosenki - Ciechocińskie Impresje Artystyczne
1. Julia Walczyna 2f - x x x
IX Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny "Ocalić tradycję od zapomnienia”
1. Weronika Kawa 2d mgr Wiesława Krawczyńska Rybacka x x x
2. Aleksandra Makara 3a mgr Roman Pacześniak x wyr.
VIII Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii"
1. Dominika Mazur 3b mgr Marzena Kuzara x x
2. Patrycja Jaskulska 2j mgr Marzena Kuzara x x
3. Agnieszka Rybacka 3b mgr Marzena Kuzara x x
4. Gabriela Konefał 2g mgr Marta Kopeć-Bitner x x
5. Zuzanna Chmiel 1e mgr Marzena Kuzara x x
6. Weronika Chyła 2j mgr Marzena Kuzara x x
7. Aleksandra Kozioł 2g mgr Marta Kopeć-Bitner x x
8. Emilia Ciździel 3g mgr Marta Kopeć-Bitner x x
V Międzynarodowy Festiwal Piosenki dla Osób Niepełnosprawnych „Iveria – Diament”
1. Julia Walczyna 2f - x x x
Ogólnopolski Konkurs z Matematyki o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”
1. Aleksandra Makara 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
2. Marcin Starzak 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj