Rekrutacja RODO

Arkadiusz Duda zaproszony na testy do Wisły Kraków

Arkadiusz Duda, 17-letni piłkarz Siarki Tarnobrzeg, został zaproszony na testy do krakowskiej Wisły.
Młody zaledwie 17-letni piłkarz tarnobrzeskiej Siarki, uczeń klasy 1h Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu, Arkadiusz Duda, wyjedzie w najbliższą sobotę na testy do drużyny Wisły Kraków. To olbrzymia szansa dla tego uzdolnionego i niezwykle sympatycznego zawodnika.

Piłkarscy menażerowie interesowali się Dudą od dłuższego czasu, ten uzdolniony 17-latek zadebiutował jesienią w trzecioligowej drużynie Siarki Tarnobrzeg. Grał bardzo dobrze, nic więc dziwnego, że występujący na pozycji defensywnego pomocnika młodzian otrzymywał coraz więcej szansy gry od trenerów Adama Mażysza oraz Michała Kozłowskiego. W końcu stal się podstawowym graczem Siarki, zdobył też pierwszego swego gola w seniorach. Dudą interesują się także działacze Widzewa Łódź oraz Lechii Gdańsk, najkonkretniejsi i jak do tej pory najszybsi w wyścigu po tego zawodnika byli jednak działacze krakowskiej Wisły, którzy zaprosili go do siebie na sobotę.

Arek nie jest jedynym młodym zawodnikiem Siarki, którym interesują się działacze różnych klubów. Spore zainteresowanie towarzyszy też osobie innego młodzieżowca, Jakuba Kwiecińskiego.

dnia: 2010-12-01, autor: /PISZ/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj