Rekrutacja RODO

Kadrow i Karolkiewicz - podsumowanie startów w MP

Kolejny świetny występ zanotowała dwójka pływaków tarnobrzeskiego klubu Delfin, którzy w zawodach krajowego championatu pobili swoje rekordy życiowe.

/pliki/zdjecia/del.jpgKonrad Kadrow i Jakub Karolkiewicz ze swoim trenerem K. Dydo
Podczas rozegranych w Gliwicach mistrzostw Polski 17 i 18-latków Konrad Kadrow wywalczył dwa srebrne medale, pierwszy na dystansie 50 metrów stylem klasycznym, uzyskując czas 0:28,80, drugi zaś utalentowany pływak wywalczył na swoim koronnym dystansie na 200 metrów stylem klasycznym, meldując się na mecie z czasem 2:14,12. W trzecim starcie na na 100 metrów stylem klasycznym Konrad z czasem 1:03,10 zajął wysokie czwarte miejsce.

Młodszy z dwójki pływaków Jakub Karolkiewicz rywalizował w Mistrzostwach Polski do lat 16, które odbyły się w Oświęcimiu. Na dystansie 100 m stylem dowolnym utalentowany pływak zajął czwarte miejsce uzyskując czas 0:52,87. Na dystansie o połowę krótszym Jakub był dziewiąty, z czasem 0:24,42.

Utalentowani pływacy z tarnobrzeskiego Delfina stawiają przed sobą ambitne cele, które będą chcieli zrealizować podczas zbliżających się Mistrzostw Polski seniorów.

dnia: 2015-03-27, autor: admin, źródło: Nadwisłą24.pl