Rekrutacja RODO

Kiermasz charytatywny w tarnobrzeskim "Koperniku”

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu samodzielnie wykonali różnorodne artystyczne cacka i wystawili je wczoraj do sprzedaży podczas szkolnego kiermaszu, który zorganizowali w swojej szkole.

Dochód ze sprzedaży kart świątecznych i stroików uczniowie "Kopernika” przeznaczą na pomoc swym rówieśnikom.
Zebrane pieniądze postanowili i tym razem przeznaczyć na pomoc dla swoich najbiedniejszych koleżanek i kolegów.

Specjalne stoisko z rękodziełami uczniów "Kopernika” zostało w czwartkowe popołudnie ustawione naprzeciwko wejścia do budynku szkoły. W tym dniu w "Koperniku” odbywały się tradycyjne wywiadówki, dlatego szkołę odwiedziły setki dorosłych osób. Sprzedające artystyczne cacka uczennice namawiały dorosłych do zakupu między innymi oryginalnych kart świątecznych oraz stroików.

Nie wszyscy rodzice, którzy przybyli na wywiadówkę wyrażali zainteresowanie zakupem, ale ci, którzy przystawali przy stoisku nie żałowali grosza, tym bardziej, że ceny były naprawdę bardzo bardzo przystępne.

dnia: 2010-11-19, autor: /PISZ/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj