Rekrutacja RODO

Kolejne kandydatki w konkursie Miss Studniówki 2011


Nowe kandydatki do tytułu Miss Studniówki 2011 -
(od lewej) Aleksandra Paruzel, Agnieszka Woźniak, Magdalena Krupka.

W miniony weekend studniówkowy szał sięgnął zenitu. Odbyło się aż 15 balów studniówkowych, a my prezentujemy kolejne kandydatki w naszym konkursie piękności, Miss Studniówki 2011. Tym razem prezentujemy wam przepiękne maturzystki z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.

W tym roku po raz pierwszy wybieramy Miss Studniówki 2011. Konkurs Miss Studniówki 2011 na północnym Podkarpaciu ma jeden etap, w trakcie którego można wysyłać SMS-y na wybraną przez siebie kandydatkę. Każda z nominowanych dziewczyn ma przyporządkowany numer. Aby na nią zagłosować, trzeba pod numer 71466 wysłać SMS o treści: PD.MISS.numer kandydatki (przykładowa treść SMS-a: PD.MISS.199). Głosowanie już trwa, a zakończy się w poniedziałek 28 lutego o godzinie 24. Cena SMS – 1,23 złotych z VAT.

To Państwo wybiorą trzy najładniejsze maturzystki każdego z powiatów. Po dwie wicemiss otrzymają cenne nagrody rzeczowe, a trzy Miss Studniówki 2011 automatycznie trafią do grona finalistek konkursu Miss Polonia Podkarpacia 2011.

Uwaga! Każdy z uczestników tegorocznych studniówek może zgłosić swoją kandydatkę. Wystarczy przysłać jej zdjęcia oraz krótką prezentację kandydatki na adres internet@echodnia.eu. Kolejne prezentacje kandydatek już w poniedziałek w serwisie WWW.ECHODNIA.EU/STUDNIOWKI.

Profile kandydatek z Kopernika znajdziesz tutaj.

dnia: 2011-01-18, autor: Grzgorz Lipiec, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj