Rekrutacja RODO

Maturzyści odbierają świadectwa

W Zespole Szkół numer 3 w Tarnobrzegu uczniowie pierwszej z trzech klas maturalnych w piątek rano odebrali świadectwa ukończenia nauki. Uczniowie „Kopernika” będą sukcesywnie odbierać dokumenty od 27 kwietnia aż do… 7 maja.

/pliki/zdjecia/swia.jpg- Wyznaczyliśmy trzy dni dla trzech klas absolwenckich. Do szkoły po świadectwa w piątek od rana uczniowie wchodzili indywidualnie - wyjaśnia Rafał Sawicki, dyrektor Zespołu Szkół numer 3. - Świadectwa będziemy także wydawać w poniedziałek i wtorek, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Z kolei w największej tarnobrzeskiej szkole średniej - w Liceum Ogólnokształcącym imienia Mikołaja Kopernika, wydawanie świadectw maturzystom rozpocznie się w poniedziałek, 27 kwietnia - w godzinach od 8 do 16. - Poszczególni uczniowie zostali powiadomieni z wykorzystaniem dziennika elektronicznego o godzinach odbioru świadectw. Między kolejnymi osobami ustaliliśmy odstęp piętnastominutowy. Mamy osiem klas maturalnych w tym roku, więc wydawanie świadectw według harmonogramu potrwa aż do 7 maja - informuje Tomasz Stróż, dyrektor „Kopernika”.

dnia: 2020-04-24, autor: Marcin Radzimowski, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj