Rekrutacja RODO

Najsympatyczniejsi Maturzyści to oni!

III G z Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu, została uznana przez naszych czytelników za najsympatyczniejszą klasę maturalną w powiecie tarnobrzeskim.

Najwięcej głosów w regionie podkarpackim zdobyła klasa III G z LO im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.

Klasa III G to klasa o profilu informatyczno - matematycznym. Tworzy ją jedenaście dziewcząt i piętnastu chłopców. Ich wychowawcą jest p. Adam Stępiński, nauczyciel języka angielskiego. - Wynik plebiscytu wcale nas nie zdziwił - przyznają maturzyści z III G. - Czuliśmy, że wygramy.

Sukcesem swojej klasy zaskoczony jest za to jej wychowawca, dla którego takie rozstrzygnięcie konkursu okazało się miłą niespodzianką. Jaka jest recepta na zwycięstwo w tym plebiscycie? Zdaniem triumfatorów, to poczucie humoru oraz ogólne zgranie klasy. - Czujemy bardzo dużą radość z wygranej. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy oddali na nas swój głos - mówi Iza Sudoł, jedna z uczennic z klasy III G.

Na zwycięzców czekają nagrody. Dwie zwycięskie klasy z każdego powiatu otrzymują zaproszenia do dyskoteki. Na maturzystów czekają już kluby: Planeta w Stalowej Woli, Planet In w Tarnobrzegu oraz Papillon w Mielcu.

dnia: 2008-03-18, autor: Michał Majka, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj