Rekrutacja RODO

Oryginalne święto patrona tarnobrzeskiego "Kopernika"

Po raz pierwszy społeczność Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu zorganizowała szóstego grudnia niezwykłe święto patrona swojej szkoły. Organizatorem wydarzenia, /pliki/zdjecia/kkk.jpgktóre połączono z rozwojem czytelnictwa, była młodzież udzielająca się w samorządzie szkolnym oraz nauczycielka Marzanna Kwapisz.

Pierwsza niespodzianka czekała na tych uczniów, którzy będąc w szkole mieli na sobie mikołajkowy akcent. Nagrodą było zwolnienie z pytania. Kulminacyjne wydarzenie miało miejsce na długiej przerwie. W holu odbył się smaczny happening pod gwiazdami. Dla "grzecznych" uczniów organizatorzy przygotowali świąteczne pierniki.

Ponadto w niecodziennym stroju zaprezentował się sam patron, któremu towarzyszyła okolicznościowa wystawa na temat życia i pracy Mikołaja Kopernika. W głównym holu szkoły dostępna była także książka pamiątkowa z życzeniami dla patrona szkoły.

dnia: 2016-12-06, autor: /KaT/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj