
Uczeń klasy matematyczno - fizyczno - informatyczno - angielskiej. Interesuje...
Czytaj więcejJeszcze w tym roku stare boisko asfaltowe przy Liceum Ogólnokształcącym imieniem Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu zniknie, a w jego miejsce powstanie nowe boisko z nawierzchnią syntetyczną.
W ramach programu "Bezpieczne boiska Podkarpacia” Sejmik Województwa Podkarpackiego przyznał samorządowi tarnobrzeskiemu dofinansowanie w wysokości 30 tysięcy złotych na remont asfaltowego boiska przy Liceum Ogólnokształcącym.
- Będzie to już drugie takie boisko, wybudowane także w ramach programu "Bezpieczne boiska Podkarpacia”. Młodzież oraz dorośli coraz chętniej i coraz więcej czasu spędzają na grze w piłkę na boiskach ze sztuczną nawierzchnią. To potwierdza, że cały czas jest potrzeba budowania takich obiektów w różnych częściach miasta – mówi prezydent Tarnobrzega, Norbert Mastalerz.
Na starym boisku przy tarnobrzeskim "ogólniaku” prze wiele lat grali sportowcy tarnobrzeskiej Siarki, którzy trenując w klubie uczęszczali do tej szkoły, wśród nich byli między innymi znany piłkarz i trener Siarki Tarnobrzeg, ostatnio szkoleniowiec Polonii Warszawa Jacek Zieliński oraz były piłkarz tarnobrzeskiego klubu, obecnie poseł Cezary Kucharski.
Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.