Rekrutacja RODO

Studniówka 2016 w LO im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu

W sobotni wieczór w pięknych galowych kreacjach uczniowie z ośmiu klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu bawili się do białego rana na swojej studniówce.

/pliki/zdjecia/echo.jpgBal maturzystów w tarnobrzeskim "Koperniku"
Bal studniówkowy rozpoczął się od tradycyjnego poloneza. Każda z klas miała swój specjalny układ taneczny. Były niespodzianki, bo na przykład były elementy walca wiedeńskiego. Każda z klas została nagrodzona gromkimi brawami ze strony rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości.

Potem przyszedł czas na część oficjalną i przemowy. - Teraz życzę wam wyśmienitej zabawy, a za sto, albo i mniej dni, bo dokładnie nie policzyłem, uśmiechu podczas egzaminu maturalnego, który zdacie bez problemu - mówił Tomasz Stróż, dyrektor tarnobrzeskiego Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika. Prezydenta Tarnobrzega podczas studniówki reprezentowała skarbnik miasta Urszula Rzeszut, która także życzyła młodym ludziom zdanej matury oraz wyśmienitej zabawy. Był czas na zdjęcia, upominki dla wychowawców, a potem długą taneczną zabawę. Dobrą muzykę zagwarantował zespół Galeria, który jak zawsze prezentuje wyśmienity poziom. Maturzyści w dobrej formie dotrwali do samego rana swojej studniówkowej zabawy.

dnia: 2016-01-31, autor: Grzegorz Lipiec, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj