Rekrutacja RODO

Tarnobrzeski "Kopernik" świętuje swoje 105-lecie

Pod koniec września 105-lecie swojego istnienia świętować będzie Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.

/pliki/zdjecia/kop1_0.jpgLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu
Komitet Organizacyjny Zjazdu Absolwentów oraz dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu zapraszają wszystkich absolwentów szkoły do wzięcia udziału w uroczystościach, które odbędą się w dniach 26-27 września.

Zjazd rozpocznie się 26 września o godzinie 10.00 nabożeństwem w kościele Ojców Dominikanów. Po mszy świętej absolwenci udadzą się do swojej byłej szkoły, gdzie o godz. 12.00 nastąpi uroczyste otwarcie zjazdu, po którym będą mieli okazję wziąć udział w spotkaniach rocznikowych. O godz. 16.00 aktualni i byli uczniowie "Kopernika" wystąpią na scenie TDK w specjalnie na tę okoliczność przygotowanym koncercie jubileuszowym. A od godziny 20.00 w kilku tarnobrzeskich lokalach odbywać się będą bale rocznikowe. Następnego dnia o godz. 10.00 absolwenci będą mieli okazję odwiedzić groby nieżyjących nauczycieli na tarnobrzeskim cmentarzu, a o godz. 12.00 zwiedzić Muzeum Historyczne w Zamku Dzikowskim. Zjazd zakończy "ognisko wspomnień", które rozpocznie się o godz. 16.00 na terenie ośrodka rekreacyjnego P.W. "KARABELA".

Organizatorzy przypominają, ze zgłoszenie uczestnictwa w zjeździe można dokonać osobiście, telefoniczne, listownie lub pocztą elektroniczną. Zgłoszenia osobiste i telefoniczne będą przyjmowane w sekretariacie szkoły (39-400 Tarnobrzeg, ulica Jachowicza 13 - telefon 15-822-16-04), w godzinach od 9.00 - 15.00. Opłatę organizacyjną, w wysokości 30 złotych od osoby, należy wpłacić na rachunek bankowy, który został podany przez organizatorów na stronie internetowej szkoły. Opłata za udział w balu wynosi 100 złotych za osobę, a wpisowe to koszt 30 złotych za osobę.

dnia: 2014-09-20, autor: Grzegorz Lipiec, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj