Rekrutacja RODO

Uczeń liceum w Tarnobrzegu zakażony koronawirusem

Pozytywny wynik badania na obecność koronawirusa otrzymał dziś jeden z uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu. Licząca 36 osób klasa druga została objęta nauczaniem zdalnym.

/pliki/zdjecia/kop_4.jpg - Uczeń nie uczęszczał do szkoły już od ubiegłego czwartku, ponieważ dzień wcześniej zakażenie potwierdzono u jego rodzica. W kwarantannie była od tego czasu cała jego rodzina. Niestety okazało się, że i on jest zakażony - mówi dyrektor Tomasz Stróż.

W porozumieniu z sanepidem dyrektor zdecydował, że cała klasa nie będzie przychodzić na zajęcia do szkoły od najbliższego wtorku do piątku 16 października włącznie. Uczniowie będą uczyć się zdalnie. Służby sanitarne będą kontaktować się z rodzinami uczniów i informować o dalszych procedurach. Pozostałe klasy w tarnobrzeskim "Koperniku" mają lekcje stacjonarne

.
dnia: 2020-10-12, autor: Wioletta Wojtkowiak, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj