Rekrutacja RODO

Uczniowie i nauczyciele oddawali krew w „Koperniku”

W piątek w tarnobrzeskim Liceum Ogólnokształcącym imienia Mikołaja Kopernika odbyła się wiosenna akcja krwiodawstwa.

/pliki/zdjecia/kr1.jpgW piątek w tarnobrzeskim Liceum Ogólnokształcącym imienia Mikołaja Kopernika odbyła się wiosenna akcja krwiodawstwa
Szkolne Koło Polskiego Czerwonego Krzyża w Liceum Ogólnokształcącym imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie zorganizowało w piątek akcję oddawania krwi. W odnowionej sali gimnastycznej tarnobrzeskiego „Kopernika” krew oddawali zarówno uczniowie klas maturalnych, nauczyciele jak i mieszkańcy Tarnobrzega.

- Akcja cieszyła się bardzo dużą popularnością. Zgłosiło się prawie osiemdziesiąt osób, choć część z nich niestety z różnych względów nie mogła oddać krwi - mówi Tomasz Stróż, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu.

Opiekunem Szkolnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża jest pani Greta Dzieciuch-Turoczy.

dnia: 2014-04-12, autor: Grzegorz Lipiec, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj