Rekrutacja RODO

Wielki bal w tarnobrzeskim „Koperniku”

Podczas sobotniej studniówki w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu bawiło się ponad 600 osób. To tradycyjnie już największy bal studniówkowy w Tarnobrzegu.

PIĘKNY WYSTRÓJ

/pliki/zdjecia/stud22.jpgParkiet taneczny przez cały czas wypełniony był po brzegi.
600 osób bawiło się na balu studniówkowym w pięknie wystrojonych salach tarnobrzeskiego „Kopernika”. Studniówkę rozpoczął polonez. Po nim wszystkich gości powitał dyrektor szkoły, Tomasz Stróż.

- Ta noc należy do was. Bawcie się wyśmienicie, ale pamiętajcie, że dokładnie za 109 dni czeka was najważniejszy egzamin w życiu - mówił Tomasz Stróż.

Bal obserwowali także poseł na Sejm RP, Mirosław Pluta oraz sekretarz miasta, Marta Kamysz-Turbak.

- Wiecie, moi drodzy, co jest najważniejsze? Życzę wam, abyście w dorosłym życiu, do którego zmierzacie, zawsze byli sobą - odparł Mirosław Pluta.

Sekretarz miasta, w imieniu prezydenta Tarnobrzega, przekazała dyrekcji okolicznościowy upominek.

DO ŚWITU

Po przemówieniach wreszcie zaczęła się zabawa. Młodzież zaprosiła do walca nauczycieli, wręczono skromne podarki. Wyśmienitą oprawę muzyczną serwował zespół Galeria, a maturzyści bawili się do samego świtu.

dnia: 2014-01-19, autor: Grzegorz Lipiec, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj