Rekrutacja RODO

Zatańczyli z Królową Śniegu

W "Koperniku" bawiło się ponad 700 osób

Był polonez z różą w ręku, zimowy wystrój sali i elegancko ubrana młodzież. Na sobotnim balu maturalnym w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu bawiło się ponad 700 osób.

Studniówka 2006Tegoroczni maturzyści z "Kopernika" zdecydowali, że bal maturalny zorganizują w szkole. Na parkiecie bawiło się 350 maturzystów wraz z osobami towarzyszącymi, nauczyciele, rodzice i przyjaciele szkoły. Oryginalną dekorację, ktora wzbudziła podziw wszystkich uczestników balu, wykonali uczniowie klasy 3h. Każda z klas zaprezentowała się w wymyślonym przez siebie układzie choreograficznym w polonezie. Panowie wystąpili w garniturach i frakach. Dziewczęta zdecydowały się na długie suknie w kolorze brązu, bordo i czerni. Obowiązkowym dodatkiem każdej sukni była biżuteria i czerwone podwiązki.

Dla Dariusza Bożka, dyektora szkoły, był to piąty dyrektorski bal.

- Tegoroczna dekoracja sali nawiązywała do motywów zimowych - mowi dyrektor. - Była Królowa Śniegu wraz ze swoją zimową świtą. Dzięki tej scenerii sala była niesamowicie rozświetlona i optymistycznie nastrajała młodzież do zbliżającego się dużymi krokami egzaminu dojrzałości.

Zabawa przy orkiestrze trwała do rana. Po dwutygodniowych feriach, które uczniowie z Podkarpacie rozpoczęli 30.01.2006, młodzież z "Kopernika" zasiądzie do nauki. Tegoroczny egzamin dojrzałości rozpocznie się 4 maja egzaminem z języka polskiego.

dnia: 2006-02-02, autor: /KaT/, źródło: Echo Dnia
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj