Rekrutacja RODO

Konkurs Menedżerski TEES 2007

13.01.2007r. zakończył się pierwszy etap IV Ogólnopolskiego Konkursu Menedżerskiego. W tegorocznej edycji konkursu, organizowanego przez AE w Krakowie, wzięło udział ponad 160 zespołów reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z całej Polski. Oczywiście w stawce uczestników nie mogło i tym razem zabraknąć przedstawicieli naszej szkoły. My zgłosilismy do tegorocznej edycji konkursu 4 zespoły, które wystapiły w następujących składach:

Zespół I

 1. Myszka Rafał - 2a
 2. Jęczmyk Jan - 2a
 3. Pałka Jakub - 2b
 4. Wieczorkiewicz Wojciech - 2b

Zespół II

 1. Koczyjan jakub - 2a
 2. Bernaś Krzysztof - 2a
 3. Urbańska Aleksandra - 2a
 4. Jęczmyk Jakub - 1b

Zespół III

 1. Jadach Arkadiusz - 2b
 2. Rokosz Maciej - 2b
 3. Senejko Paweł - 2b

Zespół IV

 1. Wawrzkiewicz Michał - 2f
 2. Magda Wojciech - 2f
 3. Lis Joanna - 2f
 4. Wróblewski Łukasz - 2f

Wszystkie nasze zespoły godnie reprezentowały naszą szkołę w rywalizacji konkursowej, a jeden z nich ( zespół II - opiekun mgr Jolanta Bernatowicz) odniósł największy sukces w historii naszych dotychczasowych startów w tym konkursie, zajmując na finiszu tego etapu I miejsce w kraju, uzyskując jednocześnie doskonałą wartośc prowadzonej przez siebie firmy. Wszystkim naszym zespołom dziękujemy, a zespołowi nr 2 gratulujemy sukcesu i liczymy na jego równie udany start w finale konkursu, do którego jury konkursowe zakwalifikowało 10 najlepszych ekip z całej Polski. Warto wspominieć, że wraz z naszym zespołem do finału awansowały zespoły: ZSOiT z Tarnowa, LO im. Jana Długosza z Nowego Sącza, ZSEG z Tarnowa, I LO im. M. Kopernika z Krosna, I SLO z Tarnobrzega, I SLO z Tychów, ZSO nr 2 z Tarnowa, LO z Piekar Śląskich oraz ZS nr 4 z Katowic.

Zainteresowanych tematem odsyłamy na stronę konkursową i zachęcamy do udziału w przyszłorocznej V edycji konkursu. Szczegółowych informacji związanych z tegorocznym konkursem i jego przyszłoroczną edycją należy poszukiwać na stronie konkursowej.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj