Rekrutacja RODO

Konkurs TEES-6

Udany konkurs szkolnej drużyny ekonomistów

W tegorocznej edycji konkursu TEES-6, organizowanej przez Akademię Ekonomiczną w Krakowie, wzięła udział drużyna reprezentująca naszą szkołę w składzie: Piotr Jania 3f, Michał Czyż 3f i Paweł Karpiński 3b. Zadaniem uczestników konkursu było prowadzenie własnej, wirtualnej firmy, z uwzględnieniem wszystkich aspektów ekonomicznych, zwiazanych z prowadzeniem działalności handlowej. Zawodnicy analizując wykresy oraz sprawdzając sytuację rynkową ustalali wielkość produkcji, jakość towaru oraz cenę. Musieli przy tym dostosować wszystkie parametry do sytuacji rynkowej i walczyć o jak najlepsze miejsce swojej firmy na rynku. Dogłębna analiza wszystkich danych w grze (przepływy pieniężne, analiza kosztów, rachunek zysków i strat, podatki, amortyzacja i wiele innych) pozwoliła uzyskać korzystne rezultaty w konkursie, a w efekcie bardzo dobrą pozycję na rynku.

W konkursie wystartowało łącznie 100 drużyn z województw podkarpackiego i małopolskiego. Nasza drużyna zakwalifikowała się do ścisłego finału, zajmując w nim ostatecznie IX miejsce. Gratulujemy!

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj