Rekrutacja RODO

Uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów

Wiceminister Edukacji Narodowej Mirosław Orzechowski i inni przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej wzięli udział w uroczystości wręczenia dyplomów przez Premiera Jarosława Kaczyńskiego stypendystom Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2006 / 2007.

Michał Szczęch w Urzędzie Rady Ministrów

Warszawa, 28 września 2006 roku

Uroczystość odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W roku szkolnym 2006 / 2007 stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymało 4238 uczniów z całego kraju.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów uzyskali uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazali się szczególnymi uzdolnieniami, w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki, co najmniej dobre.

Miło nam poinformować, że w gronie wyróżnionych stypendystów znalazł się również nasz kolega z "Kopernika", uczeń klasy 3c - Michał Szczęch.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj