Rekrutacja RODO

Mistrzostwa Tarnobrzega Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

21.05.2007r. na terenie obiektów Klubu Sportowego "Siarka" zorganizowano Mistrzostwa Tarnobrzega Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej. W zawodach wzięło udział 5 drużyn, reprezentujących wszystkie tarnobrzeskie szkoły ponadgimnazjalne: Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ZSP nr 1 ("Kozyrówka"), ZSP nr 2 ("Rolnik"), ZSP nr 3 ("Budowlanka") oraz ZS ("Górnik"). Turniej przeprowadzono systemem każdy z każdym, tak więc każda z występujących w nim drużyn miała możliwość zmierzenia się ze wszystkimi pozostałymi przeciwnikami. Nasza drużyna - prowadzona przez p. Szymona Kozłowskiego - bardzo dobrze zaprezentowała się w tych zawodach odnosząc trzy zwycięstwa i jeden mecz remisując, co pozwoliło jej w klasyfikacji końcowej turnieju zająć 1 miejsce.

W pierwszym meczu reprezentacja naszej szkoły pokonała drużynę z ZSP nr 2 w stosunku 3:0. W drugim zmierzyliśmy się z drużyną z ZSP nr 1 odnosząc zwycięstwo w stosunku 1:0. Trzeci mecz naszej drużyny z ZSP nr 3 zakończył się remisem 0:0, a w czwartym pokonaliśmy faworyzowaną drużynę ZS 1:0.

Bramki dla naszej drużyny zdobywali w tym turnieju: Kopeć Przemysław (1g) - 2, Szczytyński Tomasz (3j) - 1, Kopyto Marcin (1a) - 1 i Urbaniak Jacek (1j) - 1.

Po rozegraniu wszystkich spotkań ustalono klasyfikację końcówką turnieju i tegorocznych mistrzostw, która wygląda następująco:


  • 1. miejsce - LO im. M. Kopernika
  • 2. miejsce - Zespół Szkół
  • 3. miejsce - ZSP nr3
  • 4. miejsce - ZSP nr2
  • 5. miejsce - ZSP nr1
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj