Rekrutacja RODO

Ogłoszenie Komisji Wyborczej

Ogłoszenie

W piątek, 18.05.2007r. zakończyliśmy realizację projektu związanego z dokonaniem wyboru "Najbarwniejszego Pierwszaka 2007". Po trwającej ponad miesiąc kampanii wyborczej, której efekty dostrzegalne były zarówne na terenie budynku szkoły, jak i na szkolnej stronie internetowej, przeprowadziliśmy demokratyczne wybory.

W wyborach mogli wziąć udział wyłącznie uczniowie klas pierwszych. Niestety okazało się, że z przysługującego prawa wyborczego skorzystało zaledwie 30% uprawnionych. W wyborach oddano łącznie 97 ważnych głosów. Po ich podliczeniu komisja stwierdza, że zwycięzcą konkursu została Ewelina Latra (kl. 1d), reprezentująca partię "Liga Polskich Bab", na którą oddano 58 ważnych głosów. Drugi z kandydatów, Marcin Przybyś (kl. 1i), reprezentujący partię "Parasol i Sprawiedliwość" zebrał 39 ważnych głosów.

Zwycięzcy i przegranemu gratulujemy odwagi, a wszystkich zainteresowanych informujemy, że podanie oficjalnych wyników oraz wręczenie nagród zwycięzcom nastapi w Dniu Dziecka, tj. 01.06.2007r.

Komisja Wyborcza

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj