Szkolna Gazeta Internetowa Liceum Ogolnoksztalcacego im. Mikolaja Kopernika w Tarnobrzegu

anonimowosc.com   

Dodano 2004-12-28, w dziale inne - archiwum

W tym roku, całkiem inaczej niż moi znajomi z klasy, włączam komputer tak rzadko, że jak zaczynam ściągać pocztę, to od razu wszystko otrzymuję hurtem. Najbardziej denerwują mnie wtedy reklamy. Zdajecie sobie sprawę, ile tego potrafi się nazbierać? Najgorsze są jednak te, które są adresowane bezpośrednio do mnie, tj. widnieje tam moje imię i nazwisko. Czuję się, jakby ktoś wtargnął w moją prywatność. W Internecie uwielbiam właśnie to, że jest taki anonimowy. Ale zawsze ktoś może zdobyć Twój adres i wtedy otrzymujesz jakieś dziwne maile. Właściwie to pół biedy, jeżeli to są tylko reklamy. Gorzej jak ktoś wie, gdzie mieszkasz. Więc strzeżcie się, w Internecie świrów nie brakuje....... Nie mogę również nie wspomnieć o tym, że czasami człowiek może dostać coś bardzo zabawnego. Nad tym czuwają nasi znajomi. Ja np. dzisiaj dostałam coś fajnego. Przeczytajcie sami i może wyślijcie list gończy za waszym przyjacielem :-) Nie obawiajcie się jednak - to tylko żarty ... a może jednak nie?!?

POLSKA, Tarnobrzeg (Aresztowany.com)

środa, 18 wrzesień 2002

Ekskluzuwna prostytutka Sz P została wczoraj po południu aresztowana w klubie "Red Baron", który jest jej "miejscem pracy". Przedstawiono jej zarzuty prostytucji oraz kradzieży. Podczas przeszukania znaleziono przy niej dokumenty, których kradzież zgłosił jeden z jej klientów z poprzedniego wieczoru. Według jej tłumaczeń, klient zostawił je na stole w pokoju hotelowym.

Sz P została aresztowana już drugi raz w tym miesiącu. Poprzednie aresztowanie związane było z próbą przekupienia funkcjonariusza policji, który zatrzymał ją za przekroczenie prędkości. Sz P zaproponowała mu wtedy sex na tylnym siedzeniu radiowozu w zamian za odstąpienie od wymierzenia mandatu. Policjant jednak skuł ją kajdankami i dostarczył na komisariat. Sz P twierdziła później, że w drodze na komisariat jej propozycja została wykorzystana - więc została aresztowana niesłusznie. Prawda, że ciekawe rozumowanie ?

Sz P wpłaciła kaucję w wysokości 15 tys. złotych i opuściła dziś rano areszt.

Zagraża jej kara 2 lat pozbawienia wolności.

Oceń tekst
  • Średnia ocen 2.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Średnia ocena: 2.3 /4 wszystkich

Komentarze [0]

Jeszcze nikt nie skomentował. Chcesz być pierwszy?

Dodaj komentarz

Możesz używać składni Textile Lite

Aby wysłać formularz, kliknij na słonia (zabezpieczenie przeciw botom)

Najaktywniejsi dziennikarze

Luna 94luna
Komso 29komso
Artemis 23artemis
Gutek 21gutek
Hush 9hush

Publikujemy także w:

Liczba osób aktualnie czytających Lessera

Znalazłeś błąd? - poinformuj nas o tym!
Copyright © Webmastering LO Tarnobrzeg 2018
Do góry