Szkolna Gazeta Internetowa Liceum Ogolnoksztalcacego im. Mikolaja Kopernika w Tarnobrzegu

Nie wysłały za dużo ciepła :(   

Dodano 2004-12-29, w dziale relacje - archiwum

04.09.2004 zorganizowano w naszym mieście półfinałowe zawody z cyklu " Zmagania Miast ", w których udział wzięły reprezentacje Jaworzna oraz Kielc. Zawody te, to projekt telewizji TVN, sponsorowany przez WARKĘ. W Tarnobrzegu, zawodnicy zmagali się ze sobą w różnorodnych, niejednokrotnie zabawnych konkurencjach, a zwycięsko wyszli z nich reprezentanci Kielc, którzy w niedalekiej przyszłości wystąpią w zmaganiach finałowych. Jednak nie na to wydarzenie oczekiwali mieszkańcy Tarnobrzega i okolic. Około godziny 19-stej można było zaobserwować, że nad Wisłę zaczynają nadciągać tłumy. Na terenie tarnobrzeskiego MOSIR-u każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieciaki spędzały czas na wesołym miasteczku, a młodzież i dorośli gromadzili się pod sceną, w oczekiwaniu na koncert Gwiazd sobotniego wieczoru, którymi był duet SISTARS i rzecz jasna KAJAH.

Około godziny 21, po długim oczekiwaniu, na scenie pojawiły się SISTARS. Rozentuzjazmowany tłum powitał dziewczyny radosnymi okrzykami i gromkimi brawami. Po dłuższej chwili występu Pauliny i Natalii, można było jednak usłyszeć komentarze typu: "O ja ale gruba", " Ale brzydko ubrane...", " Zianie łysa zapuściła włosy...", "...ale przynudzają...", " Kiedy będzie Kajah?..."itp. Dziewczyny z pewnością bardzo się starały , ale nie wywarły na publiczności piorunującego wrażenia. Sprawiały wrażenie zmęczonych, trochę jakby nieobecnych duchem i nie potrafiły w sposób profesjonalny, poprowadzić dialogu z publicznością. Zawsze jednak mogliśmy wysłuchać kilku hiciorów znanych wszystkim z telewizji. Gdy siostry skończyły swój Show, prowadzący zaprosili publiczność na krótką przerwę, w trakcie której trzej wyłonieni z tłumu chłopcy ;), mieli zaprezentować na scenie swoją muskulaturę. Zawodnicy starali się jak mogli, lecz zwycięzcą mógł być tylko jeden, tym razem został nim 16-letni Tomek, który na zakończenie krzyknął do mikrofonu..."...Asia kocham Cię!!..." (Asia pewnie się ucieszyła;)). Chłopcy opuścili scenę i na ich miejscu pojawiła się, długo wyczekiwana Kajah!.

Kajah, popijając na scenie piwko, tańczyła z różową chustą (przed wiatrakiem;)), śpiewała i zabawiała publiczność. Zaśpiewała większość swoich największych hitów: "Śpij kochany śpij", "Supermenka", "Testosteron", "Anioł wiedział nie powiedział a to było tak...", "Do dna’ i wiele innych. Roztańczona, wspaniała publiczność okrzykami i brawami domagała się bisu. Kajah powróciła więc na scenę i powiedziała, że jesteśmy " zaje... fajni", a do śpiewania nie trzeba było jej namawiać. Brawurowo wykonała jeden ze swoich najbardziej znanych hitów "Prawy do lewego", organizując jednocześnie konkurs dla publiczności. Kończąc swój występ podziękowała organizatorom, sponsorom i wspaniałej tarnobrzeskiej publiczności

Wybiła północ. Prowadzący, którzy pojawili się na scenie poinformowali zgromadzona publiczność, że to jeszcze nie koniec. W tym momencie na niebie rozbłysły wspaniałe fajerwerki, które były ukoronowaniem tego wyjątkowego dnia.

Oceń tekst
Średnia ocena: 0 /0 wszystkich

Komentarze [0]

Jeszcze nikt nie skomentował. Chcesz być pierwszy?

Dodaj komentarz

Możesz używać składni Textile Lite

Aby wysłać formularz, kliknij na słonia (zabezpieczenie przeciw botom)

Najczęściej czytane

Najaktywniejsi dziennikarze

Luna 100luna
Artemis 27artemis
Hush 15hush
Hikkari 11hikkari

Publikujemy także w:

Liczba osób aktualnie czytających Lessera

Znalazłeś błąd? - poinformuj nas o tym!
Copyright © Webmastering LO Tarnobrzeg 2018
Do góry