Szkolna Gazeta Internetowa Liceum Ogolnoksztalcacego im. Mikolaja Kopernika w Tarnobrzegu

JR

JR

Ilość artykułów: 26

Chuck Norris mnie tego nauczył

Chuck Norris mnie tego nauczył

Młody, przystojny, wesoły, utalentowany i niezwykle sympatyczny… Wiecie o kim mowa? O chłopcu, który swoim urokiem i głosem podbił serca publiczności na XIV Przeglądzie Szkolnych Talentów. Nie tylko widzowie, ale i uczestnicy przeglądu, śpiewali razem z nim oraz wyklaskiwali rytm piosenek. Czarna gitara i koszulka Scorpions`ów, to jego znak rozpoznawczy. Mowa oczywiście o wschodzącej gwieździe szkolnej sceny muzycznej – „Białym gołąbku” - Wojtku Sarzyńskim.

50JR 2006-03-27

Rzeczy śmiertelnie poważne, śmiertelnie mnie nudzą

Rzeczy śmiertelnie poważne, śmiertelnie mnie nudzą

…o najnowszej produkcji jednego z najoryginalniejszych i najciekawszych przedstawicieli kina niezależnego w Polsce – BODO KOXA. „Sobowtór”, to pierwszy pełnometrażowy film offowy Bodo Koxa, w którym sam reżyser wcielił się w rolę Oskara Boszko, ekscentrycznego reżysera, narkomana.

10JR 2006-03-10

Nie chcę wszystko, tylko mnie kochaj...

Nie chcę wszystko, tylko mnie kochaj...

Michał (Maciej Zakościelny), młody architekt, to facet bez zobowiązań. Prowadzi poukładane, wygodne i pozbawione większych emocji życie. Kiedy go poznajemy, znajduje się w luźnym związku z Agatą (Agnieszka Dygant), energiczną i nieco egoistyczną współwłaścicielką firmy architektonicznej.

30JR 2006-02-22

Facetem być... ?

Facetem być... ?

Drogie Panie, czy nie zauważyłyście do tej pory, że faceci potrafią brać z życia tylko to, co najlepsze i w związku z tym mają znacznie mniej problemów od nas? Może warto się czegoś od nich nauczyć? A gdybyśmy tak przejęły od nich pewne wzorce zachowań, to może i wiele naszych problemów po prostu by zniknęło? Żeby nie pozostać gołosłowną pozwolę sobie przytoczyć kilka życiowych przykładów, w których, jak mniemam, warto byłoby zachować się tak jak oni:

24JR 2006-01-07

Miłość = Choroba?

Miłość = Choroba?

Miłość odarta z romantyzmu !!!

Zdaniem niektórych naukowców, miłość to choroba, skutek nadmiaru pewnych zidentyfikowanych już związków chemicznych, bądź też ściśle określonych bodźców. To okropne, że emocjonalne problemy ludzi przestaną wkrótce rozwiązywać psychoterapeuci, a zaczną to robić farmakolodzy.

43JR 2005-12-16

Miłość w temperaturze -60° C

Miłość w temperaturze -60° C

80 minut filmu dokumentalnego o życiu pingwinów, produkcji francusko – amerykańskiej czy to się da wytrzymać, nie zanudzając się na śmierć? Odpowiedz jest prosta – oczywiście że TAK! I to z niebywałą przyjemnością.

12JR 2005-11-09

Jak zaskarbić sobie sympatię profesorów ?

Jak zaskarbić sobie sympatię profesorów ?

Jeśli chcesz żyć w zgodzie z nauczycielami, nie zawsze musisz być chodzącym ideałem i wzorem grzeczności. Najważniejsze, byś wiedział jak z nimi postępować.

20JR 2005-10-29

Bez apruwala dla łormiastego lengłydża

Bez apruwala dla łormiastego lengłydża

Po komunistycznej nowomowie nadeszła era korporacyjnego bełkotu pełnego angielskich zapożyczeń. Czyta się to z uśmiechem, ale polonistom odradzam ten tekst dla ich własnego dobra.

3JR 2005-10-23

Każda wielka miłość kryje wielką historię

Każda wielka miłość kryje wielką historię

Film „The Notebook” w reżyserii Nick`a Cassavetesa jest oparty na motywach powieści Nicolasa Sparksa pod tym samym tytułem. Kiedy „The Notebook” trafił do księgarń, powieść od razu trafiła na listę bestsellerów prestiżowego The New York Times, gdzie utrzymywała się przez prawie rok.

16JR 2005-10-09

U a ha rowery dwa ...

U a ha rowery dwa ...

JR: Większość chłopców, których znam, interesuje się sportem, muzyką lub samochodami. Skąd u was wzięła się fascynacja „jednośladem”?

Michał Czyż: Pośladem? Pośladem interesuję się od urodzenia. Od kiedy nauczyłem się jeździć na rowerku. Najpierw miałem małego składaczka. Później kupiłem sobie BMX na giełdzie. Kosztował całe 50 zł, ale jak się okazało, był to BMX do sportów extremalnych.

22JR 2005-09-26

Najczęściej czytane

Najaktywniejsi dziennikarze

Luna 100luna
Artemis 27artemis
Hush 15hush
Hikkari 11hikkari

Publikujemy także w:

Liczba osób aktualnie czytających Lessera

Znalazłeś błąd? - poinformuj nas o tym!
Copyright © Webmastering LO Tarnobrzeg 2018
Do góry