Szkolna Gazeta Internetowa Liceum Ogolnoksztalcacego im. Mikolaja Kopernika w Tarnobrzegu

Oni są wśród nas   

Dodano 2020-09-19, w dziale inne - archiwum

Postanowiłem nawiązać do artykułu o piramidach, który popełnił mój redakcyjny kolega i przybliżyć wam choć trochę teorie spiskowe związane z wspomnianymi w jego tekście reptilianami. Teorie spiskowe mają to do siebie, że choć na pierwszy rzut oka wydają się absurdalne, to jednak wielu ludzi mocno intrygują. Ludzie boją się bowiem z natury tego, czego nie potrafią zrozumieć. W takich sytuacjach odczuwają zazwyczaj lęk i bezsilność. Twórcy tych niedorzecznych często teorii wykorzystują je także po to, by obwinić nieznane istoty za wszystkie nasze problemy i nieszczęścia, przypisując im niecne zamiary względem naszej cywilizacji. Czy powinniśmy zatem obawiać się owych reptilian? Oto, co udało mi się ustalić.

/pliki/zdjecia/rep1.jpgWspomniane stworzenia to humanoidalne, obdarzone niezwykła inteligencją gady, które potrafią doskonale upodabniać się do innych stworzeń, w tym oczywiście do ludzi. Według zwolenników tej teorii reptilianami są współcześni światowi przywódcy, lecz nie tylko oni. Na początku swej bytności na Ziemi wkupili się w nasze łaski, przekazując nam część swojej wiedzy, co opisał już mój kolega, a teraz pragną zrealizować swój prawdziwy cel, czyli zawładnąć naszą planetą, a z ludzi uczynić bezwolnych niewolników!

Zapewne zapytacie teraz, ale jak to, przecież ci kosmici mieli wobec naszej cywilizacji przyjazne zamiary i przenieśli ją nawet na wyższy poziom? Według podań, które przytoczył już mój kolega, reptilianie przybyli na Ziemię z Pasa Oriona (konkretnie z układu Alfa Draconis, najjaśniejszej gwiazdy w gwiazdozbiorze Smoka), zakładając po drodze swoje kolonie również na kilku innych planetach. Ich cywilizacja była już wtedy bardzo rozwinięta cywilizacja, a nasza dopiero raczkowała. Fakt, że gady te skontaktowały się z nami i podarowały nam gargantuiczne piramidy, powinien był jednak obudzić w naszych przodkach większą czujność i pewien niepokój, co do ich prawdziwych zamiarów. Dziś zwolennicy tej teorii uważają bowiem, że celem tej cywilizacji od początku był podbój i próba zawładnięcia Wszechświatem.

Teraz zajmijmy się ich fizycznością i charakterystycznymi cechami. Otóż, jak wspomniałem na wstępie, reptilianie potrafią upodabniać się do innych istot. Robią to perfekcyjnie i są przez to nie do odróżnienia. Umiejętność tę zawdzięczają zmiennokształtnym, inteligentnym łuskom, które w mgnieniu oka potrafią zmienić swój kształt i swą barwę./pliki/zdjecia/rep2.jpg Są zwinni, szybcy i potrafią poruszać się na dwóch lub czterech kończynach. Są również bardzo silni i wytrzymali, a ich gruba skóra jest nie do przebicia przez znane ludziom narzędzia. W swojej naturalnej postaci przyjmują ciemnozieloną lub ciemnoszarą barwę, a ich oczy mają pionowe źrenice. Wszystkie wspomniane powyżej cechy sugerują ich przynależność do rasy „jaszczuroludzi”, a wizerunek ten spopularyzowała popkultura.

Reptilianie żyją wśród nas od wieków, choć tylko nieliczni pokazują się ludziom (większość z nich ukrywa się podobno przez cały czas pod ziemią) i często pełnią najważniejsze funkcje w życiu politycznym wielu krajów bądź też robią niesamowite kariery w biznesie. Zwolennicy tej teorii twierdzą, że nawet Watykan wie o tym, ale milczy, bo ma z nimi swoje układy. Zatem wygląda na to, że od setek lat rządzą nami tak naprawdę istoty, których dzieje są o wiele starsze, niż historia rodzaju ludzkiego. Według badań, przeprowadzonych w 2012 roku w USA przez pracownię Public Policy Poling, wierzy w to około 4% mieszkańców tego kraju, czyli jak by nie liczyć 12 milionów Amerykanów. Nie inaczej jest zapewne na całym świecie, dlatego niech was nie dziwi, że wśród potencjalnych reptilian wymienia się między innym liczne koronowane głowy, wielu prezydentów państw (w tym naturalnie amerykańskich) czy też właściciela serwisu społecznościowego Marka Zuckerberga (w końcu to za sprawą tego ostatniego przechowywane są wszystkie nasze dane, które mogą zostać wykorzystane przez reptilian w dowolnym celu). Nie przyszło wam nigdy do głowy, że niezliczone rzesze agentów mogą każdego dnia na rozkaz owych jaszczurów was inwigilować?

/pliki/zdjecia/rep3.jpgCzy da się przed nimi jakoś bronić? Zwolennicy tej teorii twierdzą, że nie, dlatego z taką łatwością udaje im się przekonywać najważniejszych ludzi na Ziemi do podejmowania działań, który by im sprzyjały. Zagłada naszej cywilizacji to więc tylko kwestia czasu i może nadejść w każdej chwili.

Teorie spiskowe na temat reptilian należą według wielu naukowców do najbardziej absurdalnych i są dowodem na to, że nie ma takich historii, w które ludzie by nie uwierzyli. Może nie wszyscy, ale na pewno kilka procent populacji. Takie teorie są z reguły oznaką braku zaufania ludzi do władzy lub dehumanizacji tych, którzy są odpowiedzialni za zbrodnie i wojny. Naturalną cechą ludzi jest bowiem obwinianie innych za spotykające ich nieszczęścia oraz problemy. Reptilianie sprawdzają się w roli uniwersalnego wroga doskonale, ponieważ nigdy nie zareagują na żaden z zarzutów. Ja potraktowałem te informacje z przymrużeniem oka, jako sposób na oderwanie od poważniejszych tematów, jakie mnie na co dzień przytłaczają, a wy…?

Grafika:

Oceń tekst
  • Średnia ocen 5.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Średnia ocena: 5.8 /13 wszystkich

Komentarze [0]

Jeszcze nikt nie skomentował. Chcesz być pierwszy?

Dodaj komentarz

Możesz używać składni Textile Lite

Aby wysłać formularz, kliknij na słonia (zabezpieczenie przeciw botom)

Najaktywniejsi dziennikarze

Luna 55luna
Kira 54kira
Selene 21selene
Yason 19yason
Animub 19animub

Wspierają nas:


Ian Boon Talk Easy
TFS Leonardo
OSK Dobra Szkoła

Ilość osób aktualnie czytających Lessera

Znalazłeś błąd? - poinformuj nas o tym!
Copyright © Webmastering LO Tarnobrzeg 2018
Do góry