Szkolna Gazeta Internetowa Liceum Ogolnoksztalcacego im. Mikolaja Kopernika w Tarnobrzegu

Kendall

Biologia / Chemia / J. angielski

Kendall

Ilość artykułów: 3

W blasku porannego słońca

W blasku porannego słońca

Skąpani w ostatnich promieniach słońca siedzieliśmy na werandzie, sącząc kakao. Między nami nigdy się nie układało, ale od kiedy jesteśmy parą, jesteśmy nierozłączni. Nagle Dave wstał i wyszedł. Czekałam z nadzieją, że niebawem wróci, ale po chwili pobiegłam zaniepokojona za nim. Nie było go ani w kuchni, ani w salonie, ani w jego pokoju, ani w sypialni rodziców czy też w łazience. Poszłam wiec do tylnego wyjścia i wyszłam na ogród. Co się stało?

11Kendall 2014-10-15

Śmiałkowie czy desperaci

Śmiałkowie czy desperaci

Nowość stacji TVN, firmowana twarzą Agnieszki Jastrzębskiej, zdobyła już sobie zarówno grono wiernych fanów jak i zagorzałych przeciwników. Program miał podobno w założeniu autorów opowiadać o szukaniu prawdziwej miłości, ale wyszło jak wyszło. Podzielam zdanie tych, którzy twierdzą, że to największy gniot jesiennej ramówki tej stacji. W sumie to nie za bardzo wiem, jak go sklasyfikować, czy jest to reality-show, czy też może paradokumentalna telenowela, bo zamiast autentycznych emocji i spontanicznych wydarzeń oglądamy ustawiane randki z elementami "Warsaw shore". Wprawdzie wyemitowano dopiero trzy odcinki, ale nie wróżę tej produkcji sukcesu.

5Kendall 2014-09-25

Początki bywają trudne

Początki bywają trudne

Jak poradzić sobie z brakiem weny? Nie wiem. Mam zdecydowanie zbyt mało wiedzy, by jakoś temu zaradzić. To mój pierwszy tekst, który piszę dla „Lessera” i tak mi przyszło do głowy, że na początek wypadałoby się z wami, drodzy czytelnicy, po prostu przywitać. A zatem witajcie!

7Kendall 2014-09-17

  • 1

Najaktywniejsi dziennikarze

Luna 99luna
Komso 31komso
Artemis 24artemis
Hush 10hush

Publikujemy także w:

Liczba osób aktualnie czytających Lessera

Znalazłeś błąd? - poinformuj nas o tym!
Copyright © Webmastering LO Tarnobrzeg 2018
Do góry