Szkolna Gazeta Internetowa Liceum Ogolnoksztalcacego im. Mikolaja Kopernika w Tarnobrzegu

Sena

Sena

Ilość artykułów: 3

A czym tak w ogóle jest kłamstwo?

A czym tak w ogóle jest kłamstwo?

Kłamstwa wkradają się do nas zazwyczaj pod wpływem impulsu. Czasami sami zapraszamy je do swojego życia. Zdarza się nawet, że w brutalny sposób zaciągamy je do każdego możliwego zakamarka. Kłamiemy za często i przychodzi nam to zbyt lekko, często pomijamy przy tym wszelkie wyrzuty sumienia, które zawsze jakoś tam można uciszyć. Potępiamy fałszywych polityków i oszustów łudząc się, że nasze „małe kłamstewka” nie świadczą o zepsuciu moralnym.

9Sena 2005-01-17

Zdjęcie, które wstrząsnęło światem

Zdjęcie, które wstrząsnęło światem

Wykonane przez Steve'a McCurry'ego osiemnaście lat temu zdjęcie, zatytułowane "afgańska dziewczyna", jest dziś znane na całym świecie, a nawet weszło do kanonu światowej fotografii. Kim jest sfotografowana na nim kobieta i jak doszło do tego, że spośród tysięcy ludzkich twarzy uwiecznionych w obiektywach fotoreporterów, ta jedna szczególnie zapada w pamięci, wywołuje emocje?

3Sena 2004-12-29

Cuda zwykłej drogi... O pielgrzymce słów kilka.

Cuda zwykłej drogi... O pielgrzymce słów kilka.

Temat taki, a nie inny ponieważ jest mi szczególnie bliski. Zresztą coraz więcej osób decyduje się na podjęcie trudu pielgrzymowania po trasach o różnej długości i różnym stopniu trudności. Być może czytając ten artykuł ujawni się w Tobie nie odkryta wcześniej chęć zyskania miana pielgrzyma?

0Sena 2004-12-29

  • 1

Najczęściej czytane

Najaktywniejsi dziennikarze

Luna 100luna
Artemis 27artemis
Hush 15hush
Hikkari 11hikkari

Publikujemy także w:

Liczba osób aktualnie czytających Lessera

Znalazłeś błąd? - poinformuj nas o tym!
Copyright © Webmastering LO Tarnobrzeg 2018
Do góry