Szkolna Gazeta Internetowa Liceum Ogolnoksztalcacego im. Mikolaja Kopernika w Tarnobrzegu

Be. Em.

J. polski / J. angielski / 1 Fakultet

Be. Em.

Ilość artykułów: 10

Najśmieszniejsze wspomnienia z dzieciństwa

Najśmieszniejsze wspomnienia z dzieciństwa

Każdy z nas ma jakieś wspomnienia z dzieciństwa. Pamiętamy o naszych wybrykach, wspaniałych zabawach. O niektórych wydarzeniach może i zapomnielibyśmy, gdyby nie nasi rodzice, którzy przy każdej nadarzającej się okazji przypominają je tak, że w rodzinie znają je już chyba wszyscy. Zebrałam więc najciekawsze opowieści z dzieciństwa moich znajomych i ciekawa jestem niezmiernie, która z nich spodoba się wam najbardziej ?

7Be. Em. 2005-11-07

Wyrok bez odwrotu

Wyrok bez odwrotu

Wyobraź sobie, że za samo spojrzenie na chłopaka możesz zginąć. Nie wolno ci wybrać sobie męża. Nie masz nawet prawa wychodzić z domu. Sam fakt bycia kobietą jest wielkim wstydem dla całej rodziny.

0Be. Em. 2005-09-15

SUPERMAN

SUPERMAN

Wiadomo, że prawie każda dziewczyna ma jakiś swój ideał (chłopcy zresztą też). Jednak, jak to zwykle bywa, marzenia weryfikuje życie.

58Be. Em. 2005-06-03

Świat widziany oczami kurczaka: Skandal na podwórku Mary Loo

Świat widziany oczami kurczaka: Skandal na podwórku Mary Loo

W związku z nadchodzącymi świętami przygotowałam „prawdziwą” historię z życia kur i kurczaków. Są one przecież jednym z nieodzownych symboli Wielkanocy. W tym szczególnym czasie należy im okazać miłość i zainteresowanie (nie tylko tym upieczonym i podanym na stole ). Kurczaki bowiem też mają swoje problemy, których często nie dostrzegamy. W specjalnym dodatku „Kurzy ekspres” przerażającą opowieść o napadzie na kury w Kalifornii opowiada naoczny świadek – kurczak Rosalinda (hiszpański rodowód).

3Be. Em. 2005-03-23

Raj dla łakomczuchów - wywiad z Panią Ewą Sałek

Raj dla łakomczuchów - wywiad z Panią Ewą Sałek

Jedną z najsympatyczniejszych osób w naszej szkole jest bez wątpienia pani Ewa
- ekspedientka i właścicielka szkolnego sklepiku. Każdy chyba to przyzna, że p. Ewa jest osobą bardzo uprzejmą, uśmiechniętą , z którą łatwo nawiązać kontakt. Postanowiłyśmy zatem przeprowadzić z panią Ewą wywiad i dowiedzieć się, co tak naprawdę sądzi o nas i o naszej szkole.

7Be. Em. 2005-03-08

Diagnoza: Zły humorek

Diagnoza: Zły humorek

Specjalnie dla naszych wspaniałych czytelników Lessera (wazelinka:), którzy z zapartym tchem śledzą wszystkie artykuły, przygotowałam kilka rad jak można sobie lub komuś poprawić humor.

7Be. Em. 2005-02-18

I am beautiful no matter what they say

I am beautiful no matter what they say

Będąc w gimnazjum, słyszałam nieco o anoreksji, ale wydawało mi się, że to problem gdzieś zza oceanu, wykreowany przez amerykańskie media, daleki i niedotyczący mnie ani moich znajomych, więc jakby nieistniejący.

9Be. Em. 2005-01-06

Kim naprawdę jesteś ?

Kim naprawdę jesteś ?

Jak to właściwie jest być dorosłym? Mieć trzydzieści, czterdzieści, pięćdziesiąt lat. No i co właściwie dorośli myślą o nastolatkach?

Z mojego punktu widzenia, świat dorosłych wydaje się nieco nudny. Większość z nich wpada w monotonię i rutynę. Wolą często posiedzieć w domu niż iść na spacer, do kina czy do przyjaciół. Lubią ponarzekać.

0Be. Em. 2004-12-29

Przeżycia na PEKSACH

Przeżycia na PEKSACH

Nic nie działa tak mobilizująco na człowieka jak świadomość, że za kilka minut odjeżdża jego autobus, a on dopiero wychodzi z domu. Nie ma wtedy nic “przyjemniejszego”, jak poranny bieg na przystanek. Jest to niezapomniane przeżycie, szczególnie o 6 rano w zimie, kiedy trzeba brnąć przez nieodśnieżone ulice i śliskie chodniki. Gdy wreszcie dociera się do przystanku, okazuje się, że autobus właśnie odjeżdża.

1Be. Em. 2004-12-29

CZADOWE CZATOWE ŻYCIE

CZADOWE CZATOWE ŻYCIE

Po wakacjach jak sądzę aktualnym tematem mogą być przeżycia związane z czatem. Zacznijmy jednak od początku.

Wchodzisz na czat.
Będąc 17-letnią dziewczyną postanawiasz, że znajdziesz kogoś mniej więcej w swoim wieku.

0Be. Em. 2004-12-29

  • 1

Najaktywniejsi dziennikarze

Luna 94luna
Komso 29komso
Artemis 23artemis
Gutek 22gutek
Hush 9hush

Publikujemy także w:

Liczba osób aktualnie czytających Lessera

Znalazłeś błąd? - poinformuj nas o tym!
Copyright © Webmastering LO Tarnobrzeg 2018
Do góry