Szkolna Gazeta Internetowa Liceum Ogolnoksztalcacego im. Mikolaja Kopernika w Tarnobrzegu

Hubi

Hubi

Ilość artykułów: 9

Olimpiada

Olimpiada

Chłopiec był młody i niepospolicie piękny. Miał przed sobą wielką sportową karierę. Światło o mocy tysięcy watów tworzyło wokół niego niezwykłą atmosferę. Z miejsca, w którym stał, widać było tylko stoły sędziowskie, pierwsze rzędy widowni i boks, w którym siedzieli jego rodzice wraz z trenerką.

1Hubi 2006-02-28

Przyjaciel Mateusza

Przyjaciel Mateusza

Mateusz kończył właśnie ubierać choinkę, kiedy zadzwonił telefon.
- Dobry wieczór – powiedział miły głos w słuchawce – Jestem przedstawicielką firmy “Gwiazdka”. W dniu dzisiejszym spełniamy po jednym życzeniu każdego obywatela. Proszę tylko powiedzieć jakieś życzenie.

10Hubi 2005-11-23

Akord

Akord

Słońce przygrzewało dość mocno, więc pracowali bez kombinezonów. Przypominali przodowników pracy, którzy w pocie czoła i krwi pracowali, aby wypełnić normę. Po obu stronach nasypu łąka zieleniła się w gorących promieniach słońca. Robotnicy od czasu do czasu spoglądali w stronę tej łąki, która wprost zapraszała do zasłużonego relaksu.

5Hubi 2005-09-26

Kultura musi być !

Kultura musi być !

- Panie kierowniku, czy byłby pan tak uprzejmy i mógłby mi podać tę małą śrubkę znajdującą się w uchwycie narzędziowym.
Mariusz podziwiał fachowców, którzy remontowali jego mieszkanie. Profesjonalizm w każdym calu i wysoka kultura zachowania świadczyły o tym, iż byli to zapewne fachowcy najwyższej klasy. Byli tak uprzejmi, że zostawił im nawet kluczyki od auta (reklamowali się, że zrobią darmowy przegląd ).

0Hubi 2005-04-15

Objawienie

Objawienie

Na początku był dzwonek na lekcję,
A dzwonek był u woźnego,
I woźnym był nauczyciel (wynik restrukturyzacji oświaty).
Był też wizytator,
Na początku był u nauczyciela.

5Hubi 2005-02-07

Kto wymyślił pączki?

Kto wymyślił pączki?

Tego roku 3 lutego wypada czwartek. Można by sądzić, iż jest to zwykły czwartek, jednak dla miłośników słodyczy nie jest to taki zwykły dzień. Od samego ranka ludzie najprzeróżniejszej masy pędzą co żyw do najbliższego sklepu bądź cukierni i nie ma dla nich znaczenia czy ważą 50 czy 150kg . To jest właśnie tłusty czwartek. „5 pączków proszę”, „A ja 15” tej swoistej licytacji nie ma końca do 18 godz., kiedy to ostatni wracający z pracy ostatkiem sił pytają się czy został chociaż jeden pączek. Pączek stał się symbolem polskiego tłustego czwartku, czy jednak znana jest historia tego tłustego, aczkolwiek smacznego ciastka.

5Hubi 2005-02-07

Wujaszek

Wujaszek

Janek przeciął jezdnię i wkroczył na koślawy chodnik. Przed drzwiami baru „Cudowne bytowanie” zawahał się. Ojciec, który mu towarzyszył, pokiwał głową.
-Daremnie tracisz czas na walkę wewnętrzną – powiedział.
-Tym razem zwycięży zło. Janek spojrzał mu w oczy. Dostrzegł w nich głębokie przekonanie, poparte ogromem doświadczeń. Weszli.

1Hubi 2004-12-29

Notatki twórcy

Notatki twórcy

PONIEDZIAŁEK

Z niczego zrobiłem nic. Po prostu usiadłem i straciłem wenę. Trochę głupio tłumaczyć się po raz n-ty, dlaczego nie mam artykułu, ale po prostu dziś nic nie napiszę.

5Hubi 2004-12-28

Samochód

Samochód

Było to zebranie wyłącznie dojrzałych mężczyzn. Dyskutowano głównie o kobietach. Jak to na zebraniu.

- Napotykamy na coraz większe trudności w kojarzeniu się z kobietami - pierwszy zabrał głos przewodniczący. - Kto to słyszał, żeby inteligentne istoty dobierały się na drodze naturalnej selekcji ?

1Hubi 2004-12-28

  • 1

Najaktywniejsi dziennikarze

Luna 100luna
Artemis 27artemis
Hush 15hush
Hikkari 11hikkari

Publikujemy także w:

Liczba osób aktualnie czytających Lessera

Znalazłeś błąd? - poinformuj nas o tym!
Copyright © Webmastering LO Tarnobrzeg 2018
Do góry